Dagelijks bestuur jeugd

Jan Strobbe
Jan Strobbe
  • Jeugdvoorzitter
  • Supervisie cellen, commissies en comités
  • Lid sportieve commissie jeugd
  • Eindverantwoordelijk Velodroom
  • Lid kernbestuur
  • Lid commerciële cel
jan.strobbe@chem-lab.be
0475 82 48 63
Maurice Bolle
Maurice Bolle
  • Ondervoorzitter
  • Verantwoordelijk organisatie eindejaarsactie
  • Verantwoordelijk financiën en boekhouding
  • Lid sportieve commissie jeugd
  • Lid kernbestuur
  • Lid commerciële cel
maurice.bolle@skynet.be
0477 45 57 09
Diedrik Van Tieghem
Diedrik Van Tieghem
  • Jeugdsecretaris
  • Administratief coördinator
  • Contactpersoon bij sportongeval
  • Webmaster jeugdsite KM
  • Voorzitter ouderraad
  • Verantwoordelijk studiebegeleiding
  • Verantwoordelijk jeugdkrantje en ka-imertje
  • Lid sportieve commissie jeugd
  • Lid kernbestuur
diedrik.vantieghem@telenet.be
0486 75 00 23
Ann Verkeyn
ann verkeyn
  • Penningmeester
  • Lid sportieve commissie jeugd
  • Lid kernbestuur
  • Lid commerciële cel
bennyameye@telenet.be
0472 21 04 97

Rik Wydooghe
Rik Wydooghe

  • Bestuurslid
  • Verantwoordelijk comité bussen
  • Buschauffeur
rik.wydooghe@skynet.be
0477 53 02 56

Koen Delafontaine
Koen Delafontaine

  • Bestuurslid
  • Verantwoordelijk cel catering & logistiek
  • Verantwoordelijk kleine herstellingen
  • Lid cel catering & logistiek
  • Lid comité bussen
  • Buschauffeur
koen.delafontaine20@gmail.com
0474 35 43 89

Dirk Couwelier
Dirk Couwelier

  • Bestuurslid
  • Afgevaardigde jeugdploeg
  • Lid cel catering & logistiek
dirk.couwelier@telenet.be
0478 66 77 18

Joost Ver EeckeJoost Vereecke

  • Bestuurslid
  • Afgevaardigde jeugdploeg
  • Lid cel catering & logistiek
  • Medewerker Velodroom
joost.vereecke@hotmail.com
0496 25 31 49

Marnix Damman
marnix-damman-430-x-600

  • Bestuurslid
  • Afgevaardigde jeugdploeg & beloften
  • Lid cel catering & logistiek
marnix.damman@telenet.be
0474 45 21 05

Francky Vanhooren
Francky Vanhooren

  • Bestuurslid
  • Lid cel catering & logistiek
  • Contactpersoon trainers-bestuur
  • Lid sportieve commissie jeugd

Rudi Claeys
rudi-claeys

  • Bestuurslid
  • Lid cel catering & logistiek
fa380908@skynet.be
0479 86 23 87

Marina Waerlop
marina

  • Bestuurslid
  • Vertrouwenspersoon
0471 20 59 33

Christophe Cornille

  • Bestuurslid
  • Verantwoordelijk tornooien
  • Verantwoordelijk sportieve organisatie eigen tornooien
  • Lid administratieve cel
  • Afgevaardigde jeugdploeg
christophe@rfvc.be
0497 82 93 53
Stephan Wenning
  • Commercieel directeur
  • Lid commerciële cel
  • Lid administratieve cel

stephan@wvwk.be
0472 56 39 99

An Schoonbaert
  • Verantwoordelijk velodroom

anschoonbaert@hotmail.com
0473 27 31 12

 

>> Uitgebreid organogram km

Reacties gesloten.