Dagelijks bestuur jeugd

Maurice Bolle

maurice.bolle@skynet.be
0477 45 57 09

  • Voorzitter jeugd ad interim
  • Lid kernbestuur
  • Verantwoordelijk financiën en boekhouding jeugd
  • Lid sportieve commissie jeugd
  • Lid commerciële cel jeugd

Diedrik Van Tieghem

diedrik.vantieghem@telenet.be
0486 75 00 23

  • Jeugdsecretaris
  • Lid kernbestuur
  • Contactpersoon bij sportongeval
  • Webmaster jeugdsite KM
  • Voorzitter ouderraad
  • Verantwoordelijk studiebegeleiding
  • Verantwoordelijk jeugdkrantje en ka-imertje
  • Lid sportieve commissie jeugd

Ann Verkeyn

bennyameye@telenet.be
0472 21 04 97

  • Penningmeester jeugd
  • Lid kernbestuur
  • Lid sportieve commissie jeugd
  • Lid commerciële cel jeugd

Rik Wydooghe

rik.wydooghe@skynet.be
0477 53 02 56

  • Bestuurslid
  • Verantwoordelijk comité bussen
  • Buschauffeur

An Schoonbaert

anschoonbaert@hotmail.com
0473 27 31 12

  • Bestuurslid
  • Verantwoordelijk Velodroom

Christophe Cornille

christophe@rfvc.be
0497 82 93 53

  • Bestuurslid
  • Afgevaardigde jeugdploeg
  • Verantwoordelijk tornooien
  • Verantwoordelijk sportieve organisatie eigen tornooien
  • Lid administratieve cel

Marina Waerlop

marina.waerlop@skynet.be0471 20 59 33

  • Bestuurslid
  • Vertrouwenspersoon

Francky Vanhooren

francky.vanhooren@telenet.be0497 67 68 11

  • Bestuurslid
  • Lid cel catering & logistiek
  • Contactpersoon trainers-jeugdbestuur
  • Lid sportieve commissie jeugd

Dirk Couwelier

dirk.couwelier@telenet.be
0478 66 77 18

  • Bestuurslid
  • Afgevaardigde jeugdploeg
  • Lid cel catering & logistiek

Joost Ver Eecke

joost.vereecke@hotmail.com
0496 25 31 49

  • Bestuurslid
  • Afgevaardigde jeugdploeg
  • Lid cel catering & logistiek
  • Medewerker Velodroom

Rudi Claeys

fa380908@skynet.be
0479 86 23 87

  • Bestuurslid
  • Lid cel catering & logistiek
  • Medewerker Velodroom

Marnix Damman

marnix.damman@telenet.be
0474 45 21 05

  • Bestuurslid
  • Afgevaardigde jeugdploeg & beloften
  • Lid cel catering & logistiek