Sponsoring

Wenst u op één of andere manier onze jeugd te sponsoren? Bekijk dan ons aanbod.

>> sponsormap jeugd KM

HOOFDSPONSORS JEUGD

SnP Wearnico@snpwear.be
De Goestedegoeste@gmail.com
Salons Ten Boogaerdeinfo@tenboogaerde.be
Dakwerken Vanhoorensam@dakwerkenvanhooren.be
Isolatiewerken CerdoPauwels.leen@telenet.be
Schrijnwerken Deswaefinfo@deswaefbvba.be
Bamboo Beachbamboobeach@hotmail.be
Gevelbepleistering Renziinfo@renzi.be
Dhoore groupinfo@biscuitsdupon.com
Bling King Carwashinfo@bling-king.be
Kwadro ramen en deureninfo@kwadro.be
Beobankagenttorhout@beobank.be

VIP-SPONSORS JEUGD

Dakwerken Decockben@dakwerkendecock.be
De Loftshopschoonvaere.sharon@skynet.be
Schilderwerken Geldhofschilderwerken.geldhof@telenet.be
West-Vlaams Woonkredietinfo@wvwk.be
Elektro Hapjp-hap@online.be
Silobouw Decockinfo@silobouwdecock.be
GT Motorsinfo@gtmotors.be
Tuinmachines Van Vyncktinfo@van-vynckt.be
Algemene bouwwerken Vandenbusscheinfo@vandenbusschebouw.be
Koen Sapkoen.sap@gmail.com
Kinesitherapie Praktijk Pattyninfo@janpattyn.be
Rogiers Kristransport.rogiers@telenet.be
Slagerij Pierlootluc.pierloot@skynet.be
Skin Coach Anniek Lambrechtinfo@anniek-lambrecht.be
Swerts Polyesterinfo@swerts-polyester.be

DIGITALE SPONSORS JEUGD

Royall Paintinfo@royallpaint.be

WEBSITESPONSORS JEUGD

Didier Vanmaeledidier.vanmaele@telenet.be
Tui Vandammebenny@vandammereizen.be
Stephan Bouteinfo@stephanboute.be
Wim Compernollewim.compernolle@skynet.be
Bruggeman Timmerwerkinfo@freddybruggeman.be
Crelantorhout.markt@crelan.be
Mosatile vloer- en wandtegelsulrik.vr@iclaud.com
Sima Toursinfo@simatours.be
Schrijnwerkerij Stijn Simoenstijn.symoen@gmail.com