Sponsoring

Wenst u op één of andere manier onze jeugd te sponsoren? Bekijk dan ons aanbod of neem contact op met onze commerciële medewerker Stephan Wenning (stephan@wvwk.be – 0472 56 39 99)  of met jeugdvoorzitter Jan Strobbe (jan.strobbe@chem-lab.be – 0475 82 48 63).

>> sponsormogelijkheden jeugd KM

>> sponsormap jeugd KM

KLEDIJSPONSORS JEUGD

Chem-Labjan.strobbe@chem-lab.be
Houtland Verzekeringenjurgen.elias@dvv.be
Isolatiewerken CerdoPauwels.leen@telenet.be
Snpwearnico@snpwear.be
Renziinfo@renzi.be
RFVCcontact@rfvc.be
Vromatsvromats@vromats.be
Dakwerken Vanhoorensam@dakwerkenvanhooren.be
Koen Sapkoen.sap@gmail.com

VIP-SPONSORS JEUGD

Beobankagenttorhout@beobank.be
Pintelon – Vanhoutte BVBAlorenzo@kasseiwerk.be
Zakenkantoor Dierendonckkantoor.dierendonck@gmail.com
Dakwerken Decockben@dakwerkendecock.be
De Loftshopschoonvaere.sharon@skynet.be
Jolieinstituut.jolie@skynet.be
Geldhofschilderwerken.geldhof@telenet.be
West-Vlaams Woonkredietinfo@wvwk.be

BUSSPONSORS JEUGD

DJTinfo@djt.be
AETinfo@aet-elastischvoegwerk.be
Koramiccommunication@wienerberger.com
LIHA-AXAagency.12803@axa-bank.be
Loxammodule@loxam.be
Signzinfo@signz.be
Rogiers Kristransport.rogiers@telenet.be
Slagerij Pierloot luc.pierloot@skynet.be
Useitgroup – bouwsoftinfo@useitgroup.com
Van Vyncktinfo@van-vynckt.be
Verhelst Bouwmaterialenbouwmaterialen.oudenburg@verhelst.be
Dakwerken Vanhoorensam@dakwerkenvanhooren.be
Koen Sapkoen.sap@gmail.com
Meubelen Debouinfo@meubelendebou.be
De Goestedegoeste@gmail.com

WEBSITESPONSORS JEUGD

Didier Vanmaeledidier.vanmaele@telenet.be
Tui Vandammebenny@vandammereizen.be
Stephan Bouteinfo@stephanboute.be
Wim Compernollewim.compernolle@skynet.be
Meubelen Debouinfo@meubelendebou.be
De Goestedegoeste@gmail.com
Bruggeman Timmerwerkinfo@freddybruggeman.be