Sponsoring

Wenst u op één of andere manier onze jeugd te sponsoren? Bekijk dan ons aanbod.

>> sponsormap jeugd KM

KLEDIJSPONSORS JEUGD

SnP Wearnico@snpwear.be
De Goestedegoeste@gmail.com
Salons Ten Boogaerdeinfo@tenboogaerde.be
Dakwerken Vanhoorensam@dakwerkenvanhooren.be
Isolatiewerken CerdoPauwels.leen@telenet.be
Schrijnwerken Deswaefinfo@deswaefbvba.be
Bamboo Beachbamboobeach@hotmail.be
Dhoore groupinfo@biscuitsdupon.com
Bling King Carwashinfo@bling-king.be
Kwadro ramen en deureninfo@kwadro.be
Beobankagenttorhout@beobank.be

VIP-SPONSORS JEUGD

Dakwerken Decockben@dakwerkendecock.be
De Loftshopschoonvaere.sharon@skynet.be
Schoonheidsinstituut Jolieinstituut.jolie@skynet.be
Schilderwerken Geldhofschilderwerken.geldhof@telenet.be
West-Vlaams Woonkredietinfo@wvwk.be
Elektro Hapjp-hap@online.be
Silobouw Decockinfo@silobouwdecock.be
GT Motorsinfo@gtmotors.be
Tuinmachines Van Vyncktinfo@van-vynckt.be
Algemene bouwwerken Vandenbusscheinfo@vandenbusschebouw.be
Koen Sapkoen.sap@gmail.com

BUSSPONSORS JEUGD

DJTinfo@djt.be
Koramiccommunication@wienerberger.com
LIHA-AXAagency.12803@axa-bank.be
Loxammodule@loxam.be
Signzinfo@signz.be
Rogiers Kristransport.rogiers@telenet.be
Slagerij Pierloot luc.pierloot@skynet.be
Useitgroup – bouwsoftinfo@useitgroup.com

WEBSITESPONSORS JEUGD

Didier Vanmaeledidier.vanmaele@telenet.be
Tui Vandammebenny@vandammereizen.be
Stephan Bouteinfo@stephanboute.be
Wim Compernollewim.compernolle@skynet.be
Bruggeman Timmerwerkinfo@freddybruggeman.be
Crelantorhout.markt@crelan.be
Mosatile vloer- en wandtegelsulrik.vr@iclaud.com