Sportieve leiding

Johan Coudyser

johancoudyser@kmtorhoutjeugd.be
0477  94 74 83

  • TVJO (Technisch verantwoordelijke jeugdopleiding)
  • Jeugdcoördinator U12-U15 & GU17

Maarten Tratsaert

maarten.tratsaert@telenet.be
0475 98 19 93

  • Jeugdcoördinator U10-U13

Jurn Trio

jurntrio@gmail.com
0494 44 35 14

  • Jeugdcoördinator U8-U9

Kristoff Ryckewaert

kristoff.ryckewaert@gmail.com
0478 69 74 82

  • Jeugdcoördinator voetbalschool & U7

Kris Defreyne

krisdefreyne@kmtorhoutjeugd.be
0499 19 98 96

  • Administratief coördinator

Mikel David

mikel@dcover.be
0484 43 20 71

  • Hoofd scouting jeugd

Christophe Cornille


christophe@rfvc.be
0497 82 93 53

  • Tornooiverantwoordelijke

Silke Pattyn

Bakvoordestraat 18, 8820 Torhout
silke_pattyn94@hotmail.com
0479 48 08 23

  • Hoofd medische cel jeugd

Maurice Bolle

maurice.bolle@skynet.be
0477 45 57 09

  • Voorzitter jeugd ad interim

Diedrik Van Tieghem

diedrik.vantieghem@telenet.be
0486 75 00 23

  • Jeugdsecretaris

Francky Vanhooren

francky.vanhooren@telenet.be
0497 67 68 11

  • Contactpersoon trainers-jeugdbestuur

Reacties zijn gesloten.