KMT, One Team, One Family

Partnerclub Club Brugge

2664942120

Socceronline

socceronline

Onze partners

Patrick

Logo_SnP_Wear kwadro-nl debou_outlook stephan boute speeloase-de-wonderlamp Kine Vanmaele Didierbenny vandamme belfiuschemlabLogo-deprestrfvcvromatsKoen Sap
Juridisch Adviseur
Nalatenschappen
050 22 17 17
Torhout

Kalender

<< Aug 2015 >>
mdwdvzz
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Activiteiten

Wedstrijden weekend 5-6/09/2015

Zaterdag 05/09
9:00 GU7 groen OMS INGELMUNSTER V2
9:00 GU7 wit K. SV BREDENE B V2
9:00 GU7 zwart SKD HERTSBERGE V2
9:00 R. FC LUINGNOIS PU8A  
9:00 R. FC LUINGNOIS PU8B  
9:00 R. FC LUINGNOIS PU9A  
9:00 R. FC LUINGNOIS PU9B  
9:00 SK STADEN GU10  
9:15 FC VELDEGEM GU8  
9:15 NSVD HANDZAME A GU9  
9:15 IP-10   K.SV.OUDENAARDE S2
9:15 IP-11 K.SV.OUDENAARDE S2
9:15 IP-12A K.SV.OUDENAARDE A S3
9:15 IP-12B K.SV.OUDENAARDE B S3
9:15 K. EXC. ZEDELGEM GU17  
10:00 K.SV.OUDENAARDE A IP-13A bus
10:00 K.SV.OUDENAARDE B IP-13B bus
10:00 K.SV.OUDENAARDE IP-14 bus
10:30 SK STADEN GU11  
12:45 GU15 Jelle K. SKV ZWEVEZELE B S3
13:45 V.V. TIELT GU12  
13:45 K.V.C ICHTEGEM GU13  
14:00 K.SV.OUDENAARDE IP-17 bus
14:00 K.SV.OUDENAARDE IP-19 bus
15:00 IP-15 K.SV.OUDENAARDE S2
15:00 IP-16 K.SV.OUDENAARDE S1
15:15 K.V.C ICHTEGEM GU15  
Zondag 06/09
9:15 VK DADIZELE C GU23  

Trainingen onder- en middenbouw afgelast

Maandag 31/08/2015 update 13u45

Alle trainingen voor onder- en middenbouw worden afgelast omwille van de weersvoorspellingen (felle regen- en onweersbuien).

Trainingen bovenbouw (IP-15, IP-16, IP-17, IP-19, GU17 en GU23) en beloften vinden voorlopig wel nog plaats.

KM-Shop

Vanaf 31/08 is de KM-shop enkel nog open op donderdag van 18u45 tot 20u.

Kalenders gewestelijke ploegen onderbouw online

De kalenders van de gewestelijke ploegen onderbouw (U7-U8-U9-U10-U11) staan online.

Je kan ze raadplegen en afdrukken op de verschillende teampagina’s.

Uitslagen jeugdwedstrijden weekend 29-30/08

Vrijdag 28/08
19:30 GU23 K.FC LICHTERVELDE 3-3
Zaterdag 29/08
09:00 GU7 K. EXC. ZEDELGEM  
09:00 GU8 K. EXC. ZEDELGEM  
09:00 GU10 K. EXC. ZEDELGEM  
09:15 IP-13A K.RC WAREGEM A 2-0
09:15 IP-13B K.RC WAREGEM B 2-5
09:15 IP-14 K.RC WAREGEM 3-1
09:30 K. EXC. ZEDELGEM GU9 8-5
09:30 K. EXC. ZEDELGEM GU11 2-15
11:15 GU17 K. DOSKO ST-KRUIS 5-0 FF
11:30 PU8A VK.WESTHOEK  
11:30 PU8B VK.WESTHOEK 8-16
11:30 PU9A S.C.T. MENEN 11-16
11:30 PU9B VC.K.ZWEVEGEM 21-6
14:00 GU13 K. SKV ZWEVEZELE A 3-10
14:30 K.RC WAREGEM IP-15 4-3
14:30 K.RC WAREGEM IP-16 2-4
15:00 SP. KEIEM GU15 Jeffrey 5-4
15:00 IP-17 K.RC WAREGEM 2-4
15:00 IP-19 K.RC WAREGEM 1-0
15:15 K. VC ARDOOIE GU15 Jelle 2-2
Zondag 30/08     
09:15 GU23 SC ZONNEBEKE 8-1
10:00 K.RC WAREGEM IP-10 5-6
10:00 K.RC WAREGEM IP-11 14-3
10:00 K.RC WAREGEM A IP-12A 2-2
10:00 K.RC WAREGEM B IP-12B 5-8

Foto’s het sterkste netwerk

Wie foto’s heeft van onze jeugdspelertjes die mee opgelopen hebben bij de wedstrijd in het kader van het sterkste netwerk, mag deze doormailen naar kmtorhoutjeugd@gmail.com.

Het programma zelf wordt maandag 31/08/2015 uitgezonden op één.

 

 

Om even over na te denken

Bij de start van de competitie willen we deze boodschap meegeven, een boodschap om over na te denken.

 

this is a game

Top 3 tornooi

Op zondag 6 september vindt op de velodroom een top 3 tornooi plaats met Club Brugge (U8), Cercle Brugge (U8) en KM Torhout (PU9).

Gratis ingang, iedereen welkom.

 

club brugge cercle
top3
KM_Torhout

Jeugdkrantje 3

Bekijk hier jeugdkrantje 3.

Vrijwilligers gezocht

De jeugdwerking is dringend op zoek naar een medewerker voor de controle aan de ingang bij thuiswedstrijden van de interprovinciale jeugd op zaterdag van 8u t.e.m. 9u30.

Daarnaast zijn we ook nog op zoek naar medewerkers voor de ontvangst van scheidsrechters en afgevaardigden in de receptieruimte tijdens thuiswedstrijden op het Stedelijk Sportstadion Benny Vansteelant.

Wie hiervoor interesse heeft kan zich aanmelden bij Jan Strobbe (jan.strobbe@chem-lab.be – 0475 82 48 63) of Ann Verkeyn (bennyameye@telenet.be – 0472 21 04 97).

Footpass 4 Sterren Label

FootPASS2010_4STER

KM Kledij – Online Shop

webshop2

Interessante links

kampioenschappen aanduidingen afgelastingen gele kaart sportongeval

Onze gegevens

stamnummer 822
groen-wit-zwart

Secretariaat - De Velodroom
Bruggestraat 29
8820 Torhout
050 21 52 12
kmtorhoutjeugd@gmail.com

Jeugdvoorzitter Jan Strobbe
0475 82 48 63

TVJO Kris Defreyne
0499 19 98 96

Schrijf in

Vul je emailadres in om een melding te ontvangen wanneer een nieuw bericht gepubliceerd wordt.